Problém s přihlášením - Revelio.cz

Problém s přihlášením


Máte-li problém s přihlášením nebo s heslem, jste na správném místě. V případě, že se nemůžete přihlásit, řiďte se následujícími pokyny:


Zkontrolujte přihlašovací údaje.
Stránka projektu vyžaduje zadání přihlašovacích údajů zcela přesně. Do prvního textového pole s označením “Jméno” je nutné zadat celé jméno Vaší postavy, tj. křestní jméno, prostřední jméno i příjmení. Zároveň musí být v náležitém tvaru - žádoucí jsou velká písmena. Do této kolonky nepište kontaktní e-mailovou adresu! Pakliže si nemůžete s jistotou vzpomenout na celé jméno Vaší postavy, využijte odkaz Zapomenuté jméno?
Zkontrolujte správnost hesla.
Jedním z nejčastějších problémů je nesprávné heslo. Ujistěte se, že nemáte zapnutou funkci Caps Lock, tzn. psaní pouze velkých písmen. Pokud Vaše heslo obsahuje číslice, prověřte tedy, jestli máte aktivní funkci Num Lock, tzn. psaní čísel. Jestliže Vaše heslo obsahuje písmena Z/Y, zkontrolujte, zda-li máte klávesnici v příslušném rozvržení (QWERTZ/QWERTY), tzn. pod kterou klávesou se skrývá Z, a naopak pod kterou Y. Pakliže ani to nefunguje nebo si na své heslo nemůžete vzpomenout, využijte odkaz Zapomenuté heslo?Pokud Vaše problémy přetrvávají a netkví ve výše zmíněných případech, neváhejte kontaktovat kohokoliv z vedení projektu. Jako administrátoři Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Mimo hru samotnou nás můžete kontaktovat skrz platformu Discord, příp. se ozvat do zpráv naší facebookové stránce, nebo instagramovém profilu. K dispozici je také kontaktní e-mailová adresa vedeni@revelio.cz.

Přihlášení

Online 2