Dějová linka - Revelio.cz

Dějová linka


Harry Potter, chlapec, který přežil, se narodil před více než dvěma desítkami let. Už jako miminko nevědomky zahnal Lorda Voldemorta a ukončil dobu svárů a trápení. Vyvolený chlapec v průběhu svého života nasbíral mnoho zážitků, ať pozitivních či negativních. Když se Pán zla znovu vrátil, Harry Potter se s ním musel utkat v souboji na život a na smrt. Střetli se v průběhu krvavé bitvy o Bradavice, v níž zemřelo mnoho statečných, a i když Voldemort nakonec padl, spolu s ním zemřel i Vyvolený. Zlo však bylo poraženo a začala nová éra.

Škola čar a kouzel v Bradavicích si za poslední léta prošla spoustou zkoušek. Po velké bitvě o Bradavice získal zdejší ředitelské křeslo Sirius Black, sestavil si své silné vedení školy a všichni společnými silami napravili většinu napáchaných škod. Poválečná doba však bohužel nepřináší jen klid, ale i riziko dalších problémů, neboť se lidé kvůli touze po odpočinku přestávají mít na pozoru. Právě toho využil tehdy neznámý černokněžník (dnes už víme, že to byl Corban Yaxley) a s pomocí svých přívrženců, označovaných jako letifeři, v Bradavicích odcizil kopí osudu. Ministerstvo kouzel chtělo zasáhnout, proto stávající vedení Bradavic odvolalo a na jeho místo dosadilo své lidi. Tím však školu ještě více oslabilo, čehož opět využil právě Yaxley, vedení sesadil, zavraždil a stal se novým bradavickým ředitelem. Zatímco školu pevně držel ve svých rukách a v izolaci od vnějších vlivů, jeho letifeři hledali části archy úmluvy, kterou chtěli spolu s kopím osudu použít k nastolení vlády starobylých kouzelnických rodů. Jejich plány však byly překaženy a kopí použito nesprávně, což vedlo ke smrti jak všech letiferů, tak i některých studentů, pracovníci Odboru záhad ale dokázali několik z nich zachránit. Poté však došlo k něčemu, co většina kouzelníků nepředpokládala – přeživší studenti budou souzeni. A jak to s nimi bude dál? To je zatím nejisté…

Bradavice však nemohou být bez vedení. V jejich čele se za celou dobu vystřídalo nespočetné množství kouzelníků a my můžeme jen doufat, že se doba ustálila a k dalším změnám nedojde. Školu momentálně vede nadějný bradavický profesor Derreck Myrick, který má k ruce své dva zástupce Christiana Frasera a Tadeu Costu. Za bezproblémové fungování školy zároveň zodpovídají dva inspektoři jmenovaní ministerstvem, kterými jsou Ezekiel Rosslyn a Carmen Castaneda. Všichni z nich se navíc kdykoliv mohou obrátit na externí profesory Filiuse Flitwicka a Darragha Lassayie, anebo milovníka poníků Terryho Morca.

Mimoherní komentář: Hra se v této chvíli nachází ve školním roce 2004/2005 – Lord Voldemort byl poražen už dávno, kouzelníci se vypořádali i s dalším černokněžníkem Corbanem Yaxleym a celý svět nyní doufá, že konečně nastala doba klidu. Vedení projektu se snaží v co největší míře zachovávat nám známé knižní reálie, pro potřeby projektu ale mohou být některá fakta pozměněna. Jsme nyní již daleko za dějem knih, tudíž si vedeme vlastní alternativní linku, do které však můžete zásadně zasahovat i vy, naši hráči, a to prostřednictvím PotterBlogu, ve kterém máte možnost hlasovat o dalším vývoji děje a tím ovlivňovat budoucí dění. Jste připraveni s námi budovat nový příběh, jenž bude stát už navždy za vzpomínání?

Přihlášení

Online 6

Profilový obrázek uživatele s ID číslo 3956
Alexandra Meyers
Praktikantka
Merlinův učeň
Zaměstnanec
Profilový obrázek uživatele s ID číslo 7846
Nagari Emuraffa
Absolventka
Vládce Času
Dospělák
Profilový obrázek uživatele s ID číslo 8966
Effrigo Redsolle
Prefekt Havraspáru
Největší jedlík
Havraspár
Profilový obrázek uživatele s ID číslo 8677
Meabh Dubhgnaill
Studentka Havraspáru
<-Člen famfrc týmu->
Havraspár
Profilový obrázek uživatele s ID číslo 9916
Zakerin Iverasher
Studentka Mrzimoru
<-Člen famfrc týmu->
Mrzimor
Profilový obrázek uživatele s ID číslo 9977
Skadi Mikkelsen
Studentka Zmijozelu
Zmijozel